Fatini Design - Hidrosanitare

 • Connect To Twiter
 • Connect To Facebook
 • Book Mark Now
 • Na ndiqni ne rrjetet sociale:
Kontatoni ketu per suport  +355 67 20 56 199

Shumllojshmeri

Shumellojshmeria dhe larmishmeria e produkteve tona ben qe klienti yne te gjej lehte ate qe kerkon.

Kualitet dhe Garanci

Cilesia dhe kualiteti yne eshte i garantuar, kjo fale perkushtimit dhe teknlologjise se larte qe ne zoterojme.

Shpejtesi

Faktori Kohe eshte shum i rendesishem per ne.Gjithcka e kohe rekord dhe sa me prane jush.

Ofertat tona

 • Dhoma Gjumi

  Dhoma gjumi pe rte rritur dhe dhoma gjumi per femijen…

 • Kuzhina Moderne

  Kuzhina moderne te arreduara me shume shije,Cilesia e pare dhe…

 • Biblioteka

  Biblioteka juaj do te duket me bukur se kurre me…

Mobileri

Fatini Design ofron per klientin mobilje druri te shumllojshme.

Kualiteti dhe garancia jan elementet kyce,Fabrika moderne dhe te kohes prodhojne ate cka ju enderroni.

Modele kontenporane dhe antik, ngjyra, dekorime te larmishme.

Vendndodhja